Kruczek Modowy

by Wojciech Kruczek

Kurtka pod marynarkę
Inspiracje, Moda, Poradnik, Stylizacje

Kurtka pod marynarkę

Bez względu na to, czy jest to praca, czy zabawa, pokażę Ci, jak wykorzystać modną i wygodną kurtkę. Fajna droga dla facetów, aby się rozgrzać tej zimy. Nie musisz wybierać między marznięciem w eleganckim płaszczu a pozostaniem w puchowej kurtce. Po prostu włóż kurtkę pod marynarkę!

Kurtkę możesz nosić pod marynarką lub płaszczem, zapewniając ciekawy kontrast w teksturach i natychmiast dodając warstwę zmiękczającą do czegoś, co w przeciwnym razie może być sztywnym strojem. Ubieranie w ten sposób pozwala na utrzymanie ciepła a poza tym nadal możesz wyjść na spotkanie o charakterze bardziej formalnym niż spacer z psem. 😉

Zaletą lekkiej kurtki jest to, że można ją zapakować w małą kulkę, oszczędzając miejsce w walizce lub torbie roboczej. Starannie dobieraj kolor. Możesz z łatwością podążać ukradkiem, wybierając odcień, który dyskretnie odzwierciedla barwy twojej marynarki lub twojego płaszcza. Aby uzyskać najbardziej uniwersalny wygląd, należy wybrać granatowy, niebieski, beżowy lub szary. Te komplety można następnie mieszać w dowolnych kombinacjach i w każdej chwili odsunąć worek. W moim przypadku dobrałem niebieski do granatu. Ta technika nakładania warstw w stylu „moda spełnia funkcje” już zdobyła oddanych fanów, ponieważ nie zajmuje więcej miejsca niż sweter.

Kluczem do rękawiczek jest komfort noszenia i ciepło jakie zapewniają. Jak w przypadku każdego akcesorium, należy pamiętać o kolorach, które pasują do siebie ze względu na ich formalność. Dla wielu osób wygląd odgrywa pierwszorzędną rolę. Do eleganckiego płaszcza nie założymy niczego, co się nam nie podoba i co w jakikolwiek sposób odstaje stylem od noszonych przez nas ubrań. Do mojego dzisiejszego zestawu w pół sportowym charakterze założyłem rękawiczki uszyte z dwóch różnych materiałów, skóry i wełny. Naturalna owcza skóra zapewnia, to co najważniejsze, czyli ciepło. Bardzo praktycznym atutem przy tych rękawiczkach jest to, że znalazły one zastosowanie przy korzystaniu ze smartfonów, tabletów itp. na mrozie! Nadeszła pora roku, kiedy używanie smartfonów jest szczególnie trudne z uwagi na duży mróz. Wtedy zdjęcie ocieplaczy z dłoni dla wielu osób jest po prostu niewyobrażalne. Z pomocą przychodzą specjalne rękawiczki!

Na hasło „kruczek15” dostaniecie 15% rabatu na zakup dowolnej pary rękawiczek

Zniżkę możecie wykorzystać w sklepie on-line: www.napogloves.com

Warto wykorzystać na zakup chociażby modelu z mojej stylizacji! 😀

  • Kurtka – Save The Duck
  • Marynarka – Gas
  • Koszula – Eton
  • Spodnie – Club of Gents
  • Krawat – Amanda Christensen
  • Buty – Seventy
  • Rękawiczki – Napo Gloves

Zdjęcia: Tomasz Kalinowski

Pozdrawiam 🙂

Written by Wojciech Kruczek in 22 grudnia, 2017 / 1636 Views

No Comment

Please Post Your Comments & Reviews

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Me!