Kruczek Modowy

by Wojciech Kruczek

Marynarka w kratę
Inspiracje, Moda, Sesje, Stylizacje

Marynarka w kratę

Często słyszy się, że zawsze zaleca się, aby budować swoją garderobę z tak wszechstronnych elementów, jak to tylko możliwe, co często oznacza kupowanie tylko jednolitych kolorów i tkanin, które mogą być używane w jak największej liczbie sytuacji. Jednak u każdego z nas nadchodzi moment, że nasza kolekcja może już osiągnęła punkt, w którym teraz zaczynamy szukać bardziej kontrastowych ubrań. Mowa tu o większym wzorze, ciekawszą fakturą, które mogę z frajdą poruszać się między jednolitymi, a trochę żywszymi barwami.

Zabawa z tym jest dlatego, ponieważ możemy doszukiwać się różnych barw i odcieni jak na zdjęciach prezentowanej marynarki w kratkę. Poszukiwanie takich pomniejszych kolorów we wzór lub splot marynarki jest dobrym miejscem do szukania potencjalnych akcesoriów tj. poszetka, krawat, szalik, kaszkiet etc.

Na spodnie wybrałem kawałek szarej flaneli. Nadają odrobinę surowości. Ogólnie dobrze działają z zieloną kratką i brązowymi monkami. Niesamowicie ciepłe i miękkie. Kupione z półki sklepowej i mają trochę niski stan, a przyzwyczaiłem się już do wyższego. Natomiast mankiet, kolor i komfort noszenia daje radę.

Bardzo polubiłem skórzane torby. Praktyczna teczka sprawdza się w wielu spotkaniach czy wyjazdach. Jeśli spojrzymy na projekt, przypuszczam, że łatwo się zgodzić, że jest to jedna z najlepiej wyglądających obecnie teczek. Brødrene stworzył coś prostego, eleganckiego i ponadczasowego. Przede wszystkim torba jest zaskakująco pojemna. Laptop, butelka wody, papierowe dokumenty-z tym nie będzie najmniejszego problemu. Torba wewnątrz jest podzielona na oddzielne części np. miejsce na laptop czy artykuły biurowe. Jeśli szukasz niedrogiej, ale dobrej jakości teczki, zdecydowanie polecam sprawdzenie oferty tej marki.

Zdjęcia były robione w połowie listopada, więc musiałem dogrzać się bawełnianym swetrem i koszulą, Myślę, że jakoś nie odbiega to wszystko od siebie. Jeszcze wełniana poszetka z beżowym rolowanym brzegiem. Dużo tych kolorów jakby się przyjrzeć (zieleń, beż, biel, szarość, brąz, granat) ale w sumie mógłbym przygarnąć jeszcze jeden dodatkowy 😀

Zdjęcia Tomasz Kalinowski

  • Marynarka – Próchnik
  • Sweter – H&M
  • Koszula – Eton
  • Spodnie – Carl Gross
  • Buty – Zara
  • Torba – Brødrene
Written by Wojciech Kruczek in 10 grudnia, 2017 / 2006 Views

No Comment

Please Post Your Comments & Reviews

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Follow Me!